Elmashane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elmashane

Gereksiz HIRS Yaptırmayın :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

CT Flecher 10 EMRİ

YazarMesaj
Admin
Admin

CT Flecher 10 EMRİ Empty
MesajKonu: CT Flecher 10 EMRİ   CT Flecher 10 EMRİ Icon_minitimeSalı Mart 22, 2016 4:38 pm

1 NUMARALI EMİR:
SANA BÜYÜMENİ EMREDİYORUM. dedim ve siz göt oğlanlarından bazıları gelip bana şunu söyledi. Ct, kaslarıma büyümelerini söyledim ama beni dinlemediler. Bana itaat etmediler. Bunun sebebi, ağzından çıkanı destekleyecek mental güce sahip olmamandır. Eğer bunu bu inançla söylemezsen, eğer bu siktiğimin şeyini gerçekten kastetmezsen, kahrolası çeneni kapat. Nefesini boşa harcama. Sadece kendi kendine konuşuyorsun ve bunu yapanı hastaneye kilitliyorlar.
Allah'ın cezası beyninin geliştirmelisin. İnanarak konuş, gerçekten ama gerçekten inan. Fark budur işte. Eğer sadece söylemek için söylersen, yada bu yaşlı kahrolası adamı taklit etmek için söylersen işe yaramayacak! Gerçekten ama gerçekten, inanmalısın! Sonra söyle pezevenk. İnanmadan söyleyeceksen, kahrolası çeneni kapalı tut!

2 NUMARALI EMİR: Dinle seni pezevenk! SORGULA! Kedin için sorgula. İmkansız nedir? Asla başkalarının limitlerini kabullenme! Biri sana imkansız mı dedi? "Deneme bile, hemen pes et. Denemeden önce pes et" Başkalarının çizdiği bu kahrolası limiti asla kabullenme! Limitlerini kendin belirler! Dene seni orospu çocuğu! Lanet kendin için dene! Bu, bir şeyi yapıp yapmayacağını anlayabilmen için tek yol! Ben denedim, bu yüzden biliyorum! O değersiz kıçını kaldır ve bir dene

3 NUMARALI EMİR: ACI GEREKLİDİR. KAÇINILMAZDIR. Acı duymadan doğamıyoruz bile. Acı, olmazsa olmazdır. Avı, büyümenin gerekliliğidir. Rahatsız olmak, sizi rahat hissettirsin. Acı, bir gerekliliktir. Buna alış göt oğlanı! Onunla arkadaş ol! Sonra acının kıçını tekmele! ve böylece, seni alaşağı etmek için geldiğinde omuzlarından sirkelersin. "Sana alışığım pezevenk, elinde ne varsa göreyim.. Otur şuraya birlikte akşam yemeği yiyelim kahrolası!" Sen ve ben, acı haydi yapalım!

4 NUMARALI EMİR: DİNLE KAHROLASI VÜCUDUNU DİNLE! Ne yapman ve yapmaman ile ilgili en iyi kanıya, kendi vücudun karar verebilir! Dinlemeyi öğren. Senle konuşacaktır. Vücudun sana bir hareket yada egzersizin işe yarayıp yaramadığını söyleyecektir. Vücudun sana doğru tekrar sayısını söyleyecektir. O sana kaldırman gereken mükemmel ağırlığı söyleyecektir. O, senin kişisel antrenörün olacaktır!

5 NUMARALI EMİR! : BİR RESİM ÇİZ, KAHROLASI ZİHNİNDE, NEYE ULAŞMAK İSTEDİĞİNLE İLGİLİ BİR RESİM ÇİZ. Odaklan! Odaklanmak o kadar önemli ki.. Bir şeyin peşine takılmayan, hemen peşini bırakan bir kahrolasına katlanamıyorum. Odaklan! HEDEFİNİ SEÇ VE SADIK KAL! Sizi boş pezevenkler! Size katlanamıyorum. Bu saçmalığınla kahrolası salonumdan siktir defol! Ne yapmak istediğine odaklan kahrolası, onu almak için bir şeyin seni engellemesine izin verme!

6 NUMARALI EMİR!: DİNLE, DEĞİŞ, RUTİNİNİ DEĞİŞTİR. Vücudun uyum sağlayan bir yapıdır. Aynı rutine uyum sağlayacaksın. Vücudumuz muhteşem şekilde yaratılmıştır. Muhteşem makinelerdir. Uyum sağlamak için dizayn edilmiştir. Sağlam bir antrenman programı oluştururuz vücut buna adapte olur. Bu yüzden, bunu değiştirmelisin. Vücudunu kandırmalısın. Kaslarını,yeni bir şey yaptığına ikna etmelisin. Rahat olma seni pezevenk! "Sana fırlatacağım yeni bir şeyler var kahrolası!" Böylece vücudun, "Bu bokta ne? Bu kahrolası manyak orospu çocuğu bana başka bir şey yaptı bu boka hazır değildim ve bunu bana yaptı." diyecek. Ve değişmeye bu şekilde zorlanacaksıız. Ve bu değişim beraberinde büyümeyi getirecektir.

7 NUMARALI EMİR!: Açılar, büyümenin temel ihtiyaçlarındandır. "Neden bahsediyorsun CT?" "Acı derken ne demeye çalışıyorsun?" Tüm vücutlar farklıdır. Eşsizdir. Tanrı bizi bu şekilde yarattı. Kaslarının açısı benim kaslarımdan farklı. Bu sayede, aynı siktiğimin egzersizini yaptığımızda senin bicepsin ortada hissedecek ben ise alt kısmımda hissedeceğim. Ama aynı egzersizi yapıyor olacağız. Neden mi? Çünkü farklıyız! Farklı yap, tecrübe et. Normların dışına çıkmaktan korkma! Kitapların dışına çıkmaktan korkma. Çünkü, senin için mükemmel olan açı, ancak sen tarafından keşfedilebilir. Ve bunu nasıl yaparsın? Deneyerek ve yanılarak. En iyi hissettiren hangisiyse o şerefsizi yap, bu kadar basit.

8 NUMARALI EMİR!: CT Flecher tarafından tanımlanan, kasa aşırı yüklenme metotları. Kası çok ağır kilolarla aşırı yorarak, onu hareketi yapmasına zorlayacaksın. Bu kasa aşırı yüklenmenin bir yolu. Diğer yolu ise yoğunluk. O kadar fazla kahrolası tekrar yap ki, kasa aşırı yüklenmiş olasın. Kası, rahatsız hissettir. Bu kasa aşırı yüklenmektir. Kası kahrederek ger! Kas, "Bu deli kafalı orospu çocuğu bir daha ki sefere ne yapacak acaba bana!" desin! "Bir daha ki sefere ne yapacak bana!" "İlk seferinde kaldıramayacağım kadar ağır şeyler kaldırtıyor, sonra 200 kahrolası tekrar yaptırtıyor. Bu manyak, psikopat orospu çocuğu, beni zorlayıp duruyor, benden ne istiyor!" Seni adapte etmek istiyorum. Seni değiştirmek istiyorum. Değişime geri döndük, kasa aşırı yüklen! Ne yapmak istiyorsan onu yaptır! Emret çükü o sana ait! Ne yapacağını söyle! BÜYÜMELİ! SANA BÜYÜMENİ EMREDİYORUM!

9 NUMARALI EMİR!: TAKINTI. Bu sadece kullanmayı sevdiğim kahrolası bir kelime değil. Ne yaptığın umurumda değil. Eğer yaptığından kesinlikle en iyisi olmak istiyorsan ne yaptığın umurumda değil, pankek pişirmek olsun, cam silmek olsun, çimleri kesmek yada çöpü dışarı çıkarmak olsun. Eğer yaptığın işte en iyi olmak istiyorsan, kahrolası başka bir yolu yok. Takıntılı olmalısın. Neden, CT? Çünkü öyle diyorum! Takıntı Kaçınılmazdır. Her hangi bir şampiyona sor. O boku rüyanda görürsün, o bokla uyursun. O kahrolası boku yersin. O bokla nefes alırsın. Takıntı canlıdır. Onu tadabilirsin. Takıntı olmadan, asla mükemmel olmayacaksın! Bu imkansız! Takıntı, mükemmeliyetin olmazsa olmazıdır!

10 NUMARALI EMİR!: VE BU EN İYİSİ "Yeterince büyüdüm bu bana yeter" Asla ama asla, tatmin olma! Tatmin olmak ölümün hemen üstündedir. Yolun sonudur. Tatmin olma sınırı, ilerlemenin son evresidir. Tatmin olmak, büyümenin bitiş çizgisidir. Yolculuğun sonudur! Senin için artık bitti kahrolası! "Ben tatmin oldum, daha fazla mücadele etmeme gerek yok." "Daha fazla kendimi zorlamama gerek yok, benden bu kadar." "Hedefime ulaştım." Kahretsin tatmin olma! Ben tatmin oldum mu? Kesinlikle hayır! Yolculuğum bitti mi? Siktir, asla! Ve asla sessizce gitmeyeceğim! Bağırarak ve çığlık atarak gideceğim! Tatmin olmayı sikeyim! Siktir et onu!

BUNLARI TAKİP ET VE UNUTMA, SANA BÜYÜMENİ EMREDİYORUM! cheers
https://elmashane.forumdizini.com

CT Flecher 10 EMRİ
1 sayfadaki 1 sayfası